Už prekes galite atsiskaityti Jums patogiu būdu:

  • Apmokėjimas Paysera sistema - kai išankstinis apmokėjimas atliekamas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mokant už prekes šiuo būdu, elektroninės bankininkystės sistemoje sukuriamas mokėjimas pagal Pirkėjo apmokamą užsakymą. Šią paslaugą Pardavėjas teikia bendradarbiaudamas su partneriu – UAB „Paysera LT“ (įmonės kodas 300060819), valdančiu sistemą www.paysera.lt. Šiuo atveju pinigus Pirkėjas perveda į UAB „Paysera LT“ sąskaitą banke.
  • Apmokėjimas banko kortele (VISA Card, Master Card)
  • Apmokėjimas parduotuvėje – Pirkėjas už užsakytas prekes apmoka grynaisiais pinigais Battery Group, UAB parduotuvėse prekių atsiėmimo metu.
  • Apmokėjimas per kurjerį –Pirkėjas už užsakytas prekes apmoka grynaisiais pinigais arba kortele siuntų tarnybos kurjeriui, prekių pristatymo metu. Šios paslaugos kaina - 2 Eur, papildomai pripliusuojama prie užsakymo sumos.
  • Apmokėjimas banko pavedimu – kai Pirkėjas atlikęs užsakymą, į savo el. pašto dėžutę gauna išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią apmoka prisijungęs prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykęs į artimiausią banko skyrių perveda pinigus į Pardavėjo sąskaitą.

Pastabos 

Darydami banko pavedimą, laukelyje "Mokėjimo paskirtis", būtinai nurodykite tikslų pirkėjo pavadinimą, nurodyta sąskaitoje. Net ir tuo atveju, kai mokėjimą atlieka kitas asmuo ar įmonė, "Mokėjimo paskirti" lauke nurodomas pirkėjas kurio vardu išrašyta sąskaita.

Kadangi padarytą pavedimą mes pamatysime tik sekančią darbo dieną, jei norite, kad prekes išsiųstume anksčiau, prašome aptarnaujančiam vadybininkui atsiųsti pavedimo kopiją ir telefonu suderinti dėl prekių išsiuntimo.

Battery Group, UAB
į.k. 305735398
PVM LT100013963615
Žuvėdrų Tako g. 20 LT91190, Klaipėda