Parduotuvės informacija

Minijos g. 54, LT-91190 Klaipėda
91190 Klaipėda
Lietuva
Akumai.lt

Paskambinkite:
+370 675 48 480

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

neprivalomas

Akumai.lt: patrauklios akumuliatorių kainos ir be akcijos

Akumai.lt – jūsų geriausias pasirinkimas, perkant akumuliatorius ir jų priedus! Galime pasiūlyti baterijas daugeliui prietaisų, reikalingų kasdienybėje – nuo el. paspirtukų iki automobilių ar net namų apsaugos sistemų. Taip pat siūlome akumuliatorių krovimo priedus, busterius automobiliams. Kiekviena prekė siūloma už itin patrauklią kainą!


Akumuliatoriai internetu pigiau, ieškokite akcijos

Užtikriname, kad mūsų parduodami akumuliatoriai būtų pigesni. Deramės su tiekėjais ir siūlome konkurencingas kainas tik dėl jūsų! Taip pat pastoviai skelbiame akcijas akumuliatoriams, jų priedams, todėl yra galimybė rasti gerą prekę už dar pigesnę kainą.

Prekiaujame ir gyvai, ir internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite visus akumuliatorius, kuriuos parduodame su akcija. Rinkitės iš plataus prekių su akcija asortimento – galite rasti tai, ko reikia būtent jums!


Galiojantis Akumai.lt nuolaidos kodas

Norite įsigyti prekę dar pigiau? Mes jums galime suteikti nuolaidos kodą! Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį arba paskambinkite mums ir jums bus suteiktas Akumai.lt nuolaidos kodas. Taip pat ne pirmą kartą sugrįžtančius klientus skatiname pasinaudoti šia papildoma nuolaida.

Ši akcija taikoma visoms mūsų prekėms – akumuliatoriams, krovikliams, papildomiems prietaisams.

Nuo ko priklauso akumuliatoriaus kaina?

Akumuliatoriai gali būti skirstomi į daugelį tipų, dėl ko gali keistis ir jų kaina. Norint įsigyti automobilio akumuliatorių, reikia atsižvelgti į pageidaujamą akumuliatoriaus tipą. Automobiliuose yra paplitę trys baterijų tipai: standartiniai švino rūgštiniai, AGM ir EFB.

Tr. priemonei su „Start-stop“ ir energijos rekuperavimo sistemoms reikalingas AGM akumuliatorius, kuris gali atlaikyti gilias įkrovas ir iškrovas. Tipiškai, šių baterijų kaina yra kiek didesnė už kitų akumuliatorių.

Standartinė švino rūgštinė baterija dažniausiai naudojama automobiliuose, kuriuose nėra nei „Start-stop“, nei energijos rekuperavimo sistemų. Tai pigiausi akumuliatoriai, kurių pakanka senesniems automobiliams. Tokie akumuliatoriai yra skirti paprasčiausiai užvesti automobilį ir tiekti energiją elektros prietaisams.

EFB tipo akumuliatorių galima pavadinti tarpiniu variantu tarp AGM ir standartinės baterijos. Toks akumuliatorius gali palaikyti „Start-stop“ sistemą, tačiau nėra skirtas energijos rekuperavimui, būdingam hibridams ir elektromobiliams. EFB baterijos yra kiek brangesnės už standartines, tačiau pigesnės už AGM.

Ne vien akumuliatoriaus tipas gali lemti kainą. Taip pat kainai įtaką daro:

  • talpa (Ah) – akumuliatorių kainos labiausiai priklauso nuo talpos, kuri matuojama ampervalandomis. Kuo talpa didesnė, tuo brangiau akumuliatorius kainuos. Renkantis naują bateriją savo automobiliui, rekomenduojame išsirinkti akumuliatorių, kurio talpa atitinka tr. priemonės poreikius. Taip neišleisite per daug ir gausite puikiai veikiantį akumuliatorių;
  • paleidimo srovė – tai akumuliatoriaus srovė, skirta starteriui. Norint užkurti automobilį, reikalingas energijos impulsas starteriui. Ši srovė matuojama amperais (A). Rekomenduojame įsigyti tokį akumuliatorių, kurio paleidimo srovė atitinka tą, kuri nurodyta automobilio instrukcijose. Tokiu būdu nepermokėsite už akumuliatorių.

Taigi, akumuliatoriaus kaina iš esmės priklauso nuo jo bendro galingumo. Tačiau nepatariame įsigyti silpnesnį akumuliatorių savo automobiliui – gali tekti susimokėti antrąkart, nes netinkama baterija gali gadinti automobilio prietaisus.

Kada skelbiame akumuliatoriams akciją?

Akumuliatorių akcijos mūsų parduotuvėje skelbiamos kasdien. Asortimentas kiekvieną kartą keičiasi, todėl yra galimybė rasti jums tinkamą akumuliatorių pigiau. Siūlome panagrinėti mūsų pasiūlymų su akcija skiltį – galite rasti jums reikalingą prekę!

Akumuliatorius tik už prieinamą kainą

Parduodame kokybiškas prekes pigiau! Užtikriname, kad mūsų akumuliatoriai yra pigesni ir tokie pat kokybiški, nes mes siekiame, kad jūs rinktumėtės mus ir ateityje. Kuo geriau klientams, tuo geriau ir mums! Profesionalumas, prieinama kaina ir puikus aptarnavimas – dėl šių priežasčių klientai visoje Lietuvoje renkasi Akumai.lt!