Akumai.lt ekspertų akumuliatorių servisas Klaipėdoje

Akumuliatorių servisas Klaipėdoje yra pasiruošęs aptarnauti visus klientus – ir pirkusius mūsų prekes, ir norinčius susitvarkyti kitur pirktus akumuliatorius bei prietaisus. Galime nemokamai pakonsultuoti tinkamo baterijos naudojimo klausimais, išrinkti naują akumuliatorių. Servisas teikia akumuliatorių testavimo, įkrovimo, paruošimo naudojimui, taisymo, saugojimo ir keitimo paslaugas. Taip pat testuojame automobilio elektros įrangą.

Patikimas akumuliatorių remontas, atnaujinimas, restauravimas, taisymas | Klaipėda

Skatiname savo klientus rinktis ekologiškesnius sprendimus, todėl siūlome akumuliatorių atnaujinimo paslaugas. Taip yra ir geriau gamtai, ir pigiau jums. Akumuliatorių remontas ir restauravimas atliekamas serviso meistrų, kurie turi ilgametę patirtį ir geba dirbti su dažnai pavojingomis baterijų medžiagomis. Todėl pristatykite savo seną bateriją mums šiuo adresu: Minijos g. 54, Klaipėda.

Prieš atlikdami akumuliatoriaus atnaujinimą, mes patikrinsime:

  • baterijos būseną – restauruoti galime tik tuos akumuliatorius, kurie neleidžia skysčių ir neturi vidinės korozijos požymių. Kitu atveju baterija yra pavojinga ir jos restauruoti nebeįmanoma. Jeigu taip bus ir su jūsų akumuliatoriumi, mes rekomenduosime artimiausią pavojingų atliekų surinkimo įstaigą, kur baterija bus ruošiama saugiam perdirbimui;
  • akumuliatoriaus restauravimo galimybes – jeigu akumuliatoriaus įtampa bus mažesnė, nei 6 voltai, jį restauruoti yra labai maža galimybė. Tokį akumuliatorių irgi rekomenduosime priduoti pavojingų atliekų surinkėjams.

Įvertinę, kad akumuliatorius tinkamas restauruoti, mes imsimės darbų: jei reikia papildysime elektrolitų mišinį distiliuotu vandeniu, įkrausime. Po visų atnaujinimo darbų akumuliatorių ištestuosime ir tada perduosime jums!

Pas mus atliekamas ir akumuliatorių remontas – jei nėra poreikio pilnam baterijos atnaujinimui, mes galime sutvarkyti atskirus akumuliatoriaus komponentus.

Profesionalus akumuliatorių meistras Klaipėdoje

Mūsų akumuliatorių servisas Klaipėdoje samdo patyrusius meistrus, kurie sugeba dirbti su įvairiomis baterijomis. Akumuliatoriaus komponentai turi potencialą sukelti nemažą žalą sveikatai ir aplinkai, todėl būtina puikiai išmanyti tinkamo darbo metodiką. Siekdami užtikrinti savo klientų ir darbuotojų saugumą, renkamės dirbti su kvalifikuotais meistrais.

Akumuliatorių patikra ir aptarnavimas | Klaipėda

Atlikti periodišką automobilio priežiūrą yra būtina, jeigu norime, kad mūsų tr. priemonė tarnautų kuo ilgiau. Tą patį reikia daryti ir su akumuliatoriais. Netikėtai sugedusi baterija gali gadinti automobilio įrangą, kelti pavojų sveikatai, teršti aplinką, arba sukelti labai daug keblių situacijų. Visada geriau potencialias bėdas numatyti iš anksto ir laiku jomis pasirūpinti. Todėl siūlome atlikti nuodugnią akumuliatorių patikrą – apsilankykite adresu Minijos g. 54, Klaipėda.

Siūlome šias patikros paslaugas:

  • generatoriaus patikra – blogai veikiantis generatorius gali sugadinti ir akumuliatorių, ir automobilio prietaisus. Todėl atidžiai patikriname generatoriaus veikimą;
  • automobilio elektros įrangos patikra – elektroniniai prietaisai ir akumuliatorius iš esmės sąveikauja tarpusavyje. Todėl ne tik akumuliatorius gali gadinti prietaisus, bet ir atvirkščiai – sugedę prietaisai gali iškrauti ir įvairiais būdais sugadinti bateriją. Būtent dėl to mūsų akumuliatorių servisas teikia įrangos patikros paslaugas. Ekspertai įvertins, kaip veikia jūsų automobilio įranga ir pasiūlys tolimesnius veiksmus;
  • patikrinsime visą elektros grandinę – įvertinsime, ar elektros grandinėje nevyksta srovių nutekėjimas (nėra pažeisti laidai, sujungimai, kontaktai), ar nėra trumpojo jungimo.

Taip pat galime patikrinti jūsų akumuliatorių, jo net neišimant iš automobilio!

Patogus akumuliatorių krovimas Klaipėdoje

Žiemos metu sulaukiame daug klientų, kurių automobilių akumuliatorius išsikrovė dėl šalčio. Todėl galime padėti ir jums – mūsų akumuliatorių meistras įkraus automobilio bateriją. Naudojame profesionalią įrangą, dėl ko akumuliatorių krovimas vyksta saugiai ir sklandžiai. Todėl galite mumis pasitikėti, jeigu prireiks šios pagalbos – atvykite į centrą, adresu: Minijos g. 54, Klaipėda.

Atlikę krovimą, pasirūpiname akumuliatoriaus testavimu ir įvertiname, ar baterija veikia tinkamai.

Jeigu norite bateriją pasikrauti patys, įsigykite vieną iš mūsų kroviklių! Pažadame, kad krovimo procesas bus saugus ir lengvas, o visą informaciją apie tinkamą naudojimą galėsite rasti mūsų puslapyje! Taip pat parduodame įkrovėjus su užvedimo funkcija (busterius).

Greitas ir patikimas akumuliatorių keitimas Klaipėdoje

Viena iš Akumai.lt siūlomų paslaugų – akumuliatoriaus keitimas. Greitai atrasime jums tinkantį akumuliatorių, jį pakeisime ir pakonsultuosime visais tinkamo naudojimo, priežiūros klausimais. Patariame akumuliatorių pasikeisti pas mus, nes daryti tai patiems gali būti nesaugu. Negana to, akumuliatorių servisas įsipareigoja jums atlikti tvarkingą, saugų pakeitimą.

Primename, kad naujiems akumuliatoriams siūlome 6-36 mėnesių garantiją!

Akumuliatorių aptarnavimo kainos

Akumai.lt komanda dirba skaidriai, todėl visų pagrindinių paslaugų kainos yra apskaičiuotos tiksliai, be jokių papildomų, gluminančių ir neaptartų priemokų. Tais atvejais, kada sutarta atlikti tam tikrus priežiūros ir remonto darbus, kurių kainos nėra nurodytos, viską apskaičiuojame ir kainą pateikiame klientui darbų dar nepradėjus.

Laukiame Jūsų atvykstant į Akumai.lt servisą Klaipėdoje

Akumai.lt akumuliatorių servisas Klaipėdoje

Minijos g. 54

Klaipėda LT-91208, Lietuva

info@akumai.lt

+370 675 48480

Akumai.lt serviso darbo laikas

I - V 09:00 - 18:00

VI 10:00 - 15:00

VII - nedirbame

PERPETUUM MOBILE, UAB

Įmonės kodas: 141176298

PVM mok. kodas: LT1411762917