Akumai.lt ekspertų akumuliatorių servisas Vilniuje

Mūsų akumuliatorių servisas Vilniuje teikia platų paslaugų asortimentą visiems klientams – tiek perkantiems mūsų prekes, tiek ieškantiems sprendimo kitur pirktiems akumuliatoriams ar prietaisams! Konsultuojame tinkamo naudojimo klausimais, teikiame akumuliatorių testavimo, įkrovimo, paruošimo naudoti, taisymo, saugojimo ir keitimo darbus. Negana to, galime atlikti automobilio elektros įrangos testavimą.

Patikimas akumuliatorių remontas, atnaujinimas, restauravimas, taisymas | Vilnius

Sutvarkyti seną akumuliatorių yra ir pigiau, ir ekologiškiau. Todėl skatiname visus savo klientus neskubėti įsigyti naujos baterijos. Akumuliatorių remontas ir restauravimas – tai tik vienos iš daugelio paslaugų, kurias galime pasiūlyti. Jeigu turite seną bateriją, neskubėkite ja atsikratyti! Atneškite ją į mūsų servisą Vilniuje ir mes padarysime viską, kad ji jums tarnautų dar ilgiau. Mus rasite adresu: Savanorių pr. 174S, Vilnius.

Prieš atlikdami akumuliatoriaus atnaujinimą, mes patikrinsime:

  • baterijos bendrą būklę – jeigu akumuliatorius leidžia skysčius, rodo vidinės korozijos požymius, mes jo nerestauruosime, nes tokios būklės baterija kelia pavojų sveikatai ir aplinkai. Tokiu atveju, mes jums rekomenduosime artimiausią pavojingų atliekų surinkimo įstaigą, kur galėsite tokį akumuliatorių priduoti saugiam perdirbimui;
  • akumuliatoriaus tinkamumą restauruoti – pamatuosime baterijos įtampą, kas padės mums įvertinti, ar pavyks ją atnaujinti. Jeigu įtampa yra mažesnė, nei 10 voltų (primename, kad veikiančių akumuliatorių įtampa yra apie 12V), akumuliatorių gali tekti keisti. Netinkamą restauruoti akumuliatorių irgi rekomenduosime priduoti saugiam perdirbimui.

Vis dėlto, jeigu seną akumuliatorių mums atnešėte laiku, kai jis dar gali būti restauruojamas, mes tikrai galėsime jums padėti. Pašalinsime visus baterijos išorinės korozijos požymius, pašalinsime susikaupusius švino sulfato likučius baterijos viduje, papildysime baterijos elektrolitų mišinį distiliuotu vandeniu. Prieš perduodant restauruotą akumuliatorių jums, mes pamatuosime akumuliatoriaus įtampą, jį pilnai pakrausime.

Taip pat centre atliekamas akumuliatorių remontas – jeigu nereikia pilnai baterijos restauruoti, mes galėsime pakeisti tam tikrus akumuliatoriaus komponentus arba papildyti elektrolitų mišinį distiliuotu vandeniu. 

Profesionalus akumuliatorių meistras Vilniuje

Akumai.lt akumuliatorių servisas samdo profesionalius meistrus, kuriems kokybė yra prioritetas. Siekiame, kad klientai būtų patenkinti ir ateityje vėl rinktųsi mūsų paslaugas, todėl užtikriname, kad meistrai dirbtų kruopščiai ir atsakingai. Mes suprantame, kad netinkamai paruoštas akumuliatorius ne tik kelia nepatogumus, bet ir gali būti pavojingas aplinkai bei sveikatai, todėl kiekvienas užsakymas vykdomas itin kruopščiai.

Akumuliatorių patikra ir aptarnavimas

Įsigijus naudotą automobilį, patartina patikrinti pagrindinių komponentų būklę – tepalų kiekį ir spalvą, visų skysčių likutį ir būklę, variklio diržą (grandinę), kitas periodiškai keičiamas dalis. Vis dėlto dažnai pamirštame patikrinti kitą labai svarbią dalį – akumuliatorių. Netikėtai sugedęs akumuliatorius gali ne tik sukelti daug nepatogių situacijų, bet ir gadins automobilio elektros įrangą, tokia baterija net gali kelti pavojų sveikatai. Tačiau mes galime padėti to išvengti, atliekant nuodugnią akumuliatorių patikrą – apsilankykite adresu Savanorių pr. 174S, Vilnius.

Siūlome šias patikros paslaugas:

Generatoriaus patikra Automobilio elektros įrangos patikra Patikrinsime visą elektros grandinę
kartais problemos kyla ne dėl akumuliatoriaus, o dėl generatoriaus, kuris bateriją įkrauna. Atsižvelgdami į tai, tikriname ne tik baterijų veikimą, bet ir generatorių būklę; prastas akumuliatorius gali gadinti automobilio prietaisus, lygiai taip pat prastai veikiantys prietaisai gali išsekinti akumuliatorių. Mūsų akumuliatorių servisas patikrins tr. priemonės prietaisų veikimą ir pasakys, kurie prietaisai kelia problemas. Neabejotinai, rekomenduosime tolimesnius veiksmus arba net galėsime sutvarkyti kilusią bėdą; mūsų prietaisai padės įvertinti, ar elektros grandinėje nevyksta srovių nutekėjimas (nėra pažeisti laidai, sujungimai, kontaktai).

Taip pat galime patikrinti jūsų akumuliatorių, jo net neišimant iš automobilio!


Patogus akumuliatorių krovimas Vilniuje

Išsikrovė akumuliatorius ir neturite galimybės jį pakrauti? Nepergyvenkite – mūsų akumuliatorių meistras jį pakraus. Atneškite bateriją į servisą ir mes ją saugiai bei pigiai pakrausime. Akumuliatorių krovimas atliekamas su specialiais prietaisais, užtikrinančiais, jog baterija nepatirtų perkrovos bei nesumažėtų jos talpa, todėl galite neabejodami atnešti savo išsikrovusią bateriją į mūsų centrą Vilniuje!

Atlikę krovimą, papildomai patikriname, ar akumuliatorius veikia tinkamai. Mes įsipareigojame jums atiduoti pakrautą, tvarkingą ir saugų akumuliatorių.

Jeigu norite bateriją pasikrauti patys, įsigykite vieną iš mūsų kroviklių! Pažadame, kad krovimo procesas bus saugus ir lengvas, o visą informaciją apie tinkamą naudojimą galėsite rasti mūsų puslapyje! Taip pat parduodame įkrovėjus su užvedimo funkcija (busterius).

Greitas ir patikimas akumuliatorių keitimas Vilniuje

Mūsų centre atliekamas akumuliatoriaus keitimas. Mes galime atrasti jums tinkamą bateriją, pakonsultuoti tinkamo naudojimo klausimas ir čia pat ją pakeisti. Rekomenduojame keitimą atlikti pas mus, nes mes akimirksniu galime patikrinti akumuliatoriaus veikimą, kas padės išvengti nepatogumų ateityje. Akumai.lt akumuliatorių servisas užtikrins, kad jūsų nauja baterija veiktų nepriekaištingai.

Primename, kad naujiems akumuliatoriams siūlome 6-24 mėnesių garantiją!

Akumuliatorių aptarnavimo kainos

Akumai.lt komanda dirba skaidriai, todėl visų pagrindinių paslaugų kainos yra apskaičiuotos tiksliai, be jokių papildomų, gluminančių ir neaptartų priemokų. Tais atvejais, kada sutarta atlikti tam tikrus priežiūros ir remonto darbus, kurių kainos nėra nurodytos, viską apskaičiuojame ir kainą pateikiame klientui darbų dar nepradėjus. 

Laukiame Jūsų atvykstant į Akumai.lt servisą Vilniuje

Akumai.lt akumuliatorių servisas Vilniuje

Savanorių pr. 174S

Vilnius LT-03153, Lietuva

info@akumai.lt

+370 654 41812

Akumai.lt serviso darbo laikas

I - V 09:00 - 17:00

VI - VII - nedirbame

PERPETUUM MOBILE, UAB

Įmonės kodas: 141176298

PVM mok. kodas: LT1411762917