Akumai.lt ekspertų akumuliatorių centras Vilniuje

Akumai.lt akumuliatorių centras pilnu operatyvumu darbuojasi Vilniuje. Esame pasiruošę jums padėti sostinėje! Parduotuvė siūlo platų akumuliatorių asortimentą, o servisas gali padėti išspręsti kilusias problemas. Vilniuje mus galite rasti adresu: Savanorių pr. 174S.

Akumuliatorių profesionalų parduotuvė Vilniuje

Turime visu pajėgumu veikiančius parduotuvę ir sandėlį Vilniuje, todėl galite atvykti ir įsigyti pageidaujamą prekę gyvai. Tai, ką siūlome internetu, daugeliu atveju galime turėti ir gyvai. Tačiau parduotuvėje ekspertai galės daug greičiau padėti išsirinkti prekę. Mūsų akumuliatorių parduotuvė Vilniuje aptarnauja visus klientus – galime konsultuoti pasirinkimo ir naudojimo klausimais, taip pat servisas siūlo baterijų bei prietaisų aptarnavimo paslaugas.

Laukiame Jūsų atvykstant į Akumai.lt centrą Vilniuje

Akumai.lt akumuliatorių centras Vilniuje

Savanorių pr. 174S

Vilnius LT-03153, Lietuva

info@akumai.lt

+370 654 41812

Akumai.lt centro darbo laikas

I - V 09:00 - 17:00

VI - VII - nedirbame

PERPETUUM MOBILE, UAB

Įmonės kodas: 141176298

PVM mok. kodas: LT1411762917

Apie PERPETUUM MOBILE, UAB

Esame specializuota akumuliatorių, baterijų tiekimo ir jų priežiūros įmonė. Dirbame jau nuo 1995 metų. Pagrindinis Akumai.lt tikslas – kiekvienam klientui suteikti geriausią prekę, pritaikytą pagal individualius poreikius. Tam samdome ilgametę patirtį turinčius ekspertus, kurie ne tik teoriškai išmano, koks akumuliatorius ar kitas prietaisas jums tinka geriausiai, bet ir suvokia, kurio gamintojo modelis pasiteisins geriausiai konkrečiai jūsų atveju.

Negana to, bendradarbiaujame su gerą vardą rinkoje pelniusiais gamintojais, dėl kurių kokybės net ir mes patys esame užtikrinti. Pirmasis mūsų akumuliatorių centras įkurtas Klaipėdoje, tačiau visas paslaugas teikiame ir Vilniuje.

Tik laiko patikrinti akumuliatoriai automobiliams ir motociklams | Vilnius

Esame išrankūs užsakovai – importuojame tik tai, kas patikrinta laiko. Jaučiamės įsipareigoję teikti kokybiškas prekes ir paslaugas kiekvienam klientui, todėl keliame aukštus standartus, rinkdamiesi, kurio gamintojo akumuliatoriai pasieks mūsų parduotuvių lentynas. Parduodami akumuliatoriai yra laiko patikrinti, mūsų ekspertų nuodugniai įvertinti, todėl rinkitės iš Akumai.lt prekių asortimento gyvai, adresu: Savanorių pr. 174S, Vilnius.

TOP automobilių akumuliatoriai | Vilnius

TOP motociklų akumuliatoriai | Vilnius

Geriausi mūsų akumuliatorių parduotuvės pasiūlymai Vilniuje

Domina pigesni akumuliatoriai Vilniuje? Mes visada turime pasiūlymų su akcija, todėl galite rasti tokią pat kokybišką prekę pigiau!

Profesionalus akumuliatorių pardavimas Vilniuje

Jeigu ieškote patikimo, garantiją ir pilną aptarnavimą galinčio pasiūlyti akumuliatorių tiekėjo, rinkitės Akumai.lt! Dirbame jau nuo 1995 metų ir per visą šį laikotarpį užmezgėme draugiškus ryšius su patenkintais, vis dar sugrįžtančiais verslo bei privačiais klientais. Kadangi siekiame, jog klientai sugrįžtų ir ateityje, tobuliname akumuliatorių parduotuvės Vilniuje ir Klaipėdoje paslaugas.


Kur geriausia pirkti akumuliatorių Vilniuje?

Akumai.lt akumuliatorių centras veikia ir Vilniuje, kurį galima rasti adresu: Savanorių pr. 174S. Rinkoje esame itin konkurencingi, siūlome bene vieną plačiausių paslaugų asortimentų ir itin geras kainas kiekvienai prekei. Negana to, pas mus visada rasite akcijų, kurių metu galėsite įsigyti tokį pat kokybišką akumuliatorių ar susijusį prietaisą pigiau.

Dėl to mūsų klientai mano, kad geriausia akumuliatorių pirkti Akumai.lt parduotuvėje!

Kur Akumai.lt parduoda akumuliatorius Vilniuje?

Akumuliatorius, kuriais prekiaujame internete, parduodame ir gyvai Vilniuje, adresu: Savanorių pr. 174S. Parduotuvės veikia ir kaip sandėliai užsakymams mūsų internetinėje parduotuvėje. Tai reiškia, kad ir fizinėje parduotuvėje rasite „Tego“,  „ZAP“, „TAB“, „Energizer“, „Dynavolt“, „BS-Battery“, „Landport“, „Dynac” bei kitų gamintojų akumuliatorius.

Jeigu paaiškės, kad vienoje iš parduotuvių prekė yra išparduota, mes galėsime jūsų vardu suformuoti užsakymą ir atsiųsti prekę iš mūsų sandėlio Vilniuje arba Klaipėdoje. Taip pat galime rezervuoti prekę tam, kad galėtume ją iškart jums perduoti, vos tik gavę savo užsakymą iš gamintojo.


Akumai.lt akumuliatorių servisas | Vilnius

Galime visapusiškai aptarnauti jūsų akumuliatorius. Akumai.lt akumuliatorių centras Vilniuje arba Klaipėdoje ne tik parduoda prekes, bet ir gali joms suteikti remonto, aptarnavimo, priežiūros paslaugas. Ekspertų komanda yra pasiruošusi visapusiškai jums padėti!

Profesionali akumuliatorių patikra, keitimas ir krovimas Vilniuje

Esame pasiruošę jums padėti bet kokioje situacijoje! Galime pakonsultuoti akumuliatorių naudojimo klausimais, taip pat testuojame, įkrauname ir keičiame baterijas. Sugedus akumuliatoriui ar susijusiam prietaisui, ieškosime būdų efektyviai išspręsti problemą ir atliksime reikiamus remonto darbus. Taip pat tikriname ir tam tikrais atvejais galime sutvarkyti automobilių elektros įrangą!

Patikimas akumuliatorių meistras, jų remontas Vilniuje

Mūsų parduotuvėse dirba akumuliatorių meistras, įskaitant ir parduotuvę Vilniuje. Galime atlikti akumuliatorių testavimo, įkrovimo, priežiūros ir remonto darbus. Taip pat yra galimybė atlikti automobilio elektros įrangos priežiūros ar taisymo darbus. Susisiekite su mumis – akumuliatorių centras tinkamai aptarnaus jūsų bateriją!

Akumuliatorių aptarnavimo kainos

Akumai.lt komanda dirba skaidriai, todėl visų pagrindinių paslaugų kainos yra apskaičiuotos tiksliai, be jokių papildomų, gluminančių ir neaptartų priemokų. Tais atvejais, kada sutarta atlikti tam tikrus priežiūros ir remonto darbus, kurių kainos nėra nurodytos, viską apskaičiuojame ir kainą pateikiame klientui darbų dar nepradėjus.

Laukiame Jūsų atvykstant į Akumai.lt servisą Vilniuje

Akumai.lt akumuliatorių centras Vilniuje

Savanorių pr. 174S

Vilnius LT-03153, Lietuva

info@akumai.lt

+370 654 41812

Akumai.lt centro darbo laikas

I - V 09:00 - 17:00

VI - VII - nedirbame

PERPETUUM MOBILE, UAB

Įmonės kodas: 141176298

PVM mok. kodas: LT1411762917