Victron Lithium SuperPack 12,8V / 100Ah Akumuliatorius

Prekės kodas: BAT512110705
Gamintojas: Victron Energy
Talpa: 100 Ah
Įtampa: 12.8 V
Paleidimo srovė: 0 A
Ilgis: 330 mm
Plotis: 171 mm
Aukštis: 220 mm
Svoris: 14.0 kg
Paskirtis: Laivams, Energijos šaltiniai

Prekės informacija

Victron Lithium SuperPack 12,8V/100Ah (M8) baterija

Originalus prekės kodas - BAT512110705

LiFePO4 tipo 100Ah Li-ion akumuliatorius kurio svoris tik 15kg. 100Ah talpos akumuliatorius turintis nešimo diržą.

Laiko patikrinti Victron Li-ion akumuliatoriai vis labiau veržiasi i rinką dėl savo universalumo, lengvumo, efektyvumo bei ilgaamžiškumo. Visi šie faktoriai yra pagrindiniai renkantis akumuliatorių.

The SuperPack akumuliatorius yra ypač patogu montuoti į laivus nes akumuliatoriai yra mažai sveriantys, kompaktiški ir nereikalingi papildomi gnybtai ar jungtys.

Vidinis jungiklis atjungia akumuliatorių, jei jis bus per daug išsikrovęs, per daug perkrautas ar esantis aukštoje temperatūroje.

Švino-rūgštiniai akumuliatoriai genda kai yra eksploatuojami pusiau, įkrautame rėžime (retai arba niekada pilnai neįkraunama). Taip pat kai akumuliatoriai yra ilgam laikui paliekami dalinai ar pilnai iškrauti.

Tuo tarpu LiFePO4 akumuliatoriai neprivalo būti pilnai įkrauti. LiFePO4 tipo akumuliatoriai gali būti eksploatuojami plačiame temperatūros diapazone, turi mažą vidinę varžą, aukštą naudingumo koeficientą bei turi dideli ciklų skaičių.

LiFePO4 (ličio-geležies-fosfato) akumuliatoriai yra saugiausi iš visų ličio-jono akumuliatorių tipų.

Li-ion krovimo privalumai

Kitaip nei rūgštiniai ar kito tipo akumuliatoriai Li-ion pagrindinis privalumas yra jog jie neprivalo būti pilnai įkraunami. Tarnavimo laikas net šiek tiek pagerėja esant daliniam, o ne pilnam įkrovimui.

SuperPack akumuliatoriai nutraukia įkrovimą ar sumažina srovę kai yra viršijami rodikliai.

Taip pat Li-ion akumuliatoriai greičiau įkraunami nei įprasti bei kraunant nuo generatoriaus yra taupomas jo veikimo laikas.