Victron Energy AGM 12V 110Ah Gilaus Ciklo Akumuliatorius

Prekės kodas: BAT412101084
Gamintojas: Victron Energy
Talpa: 110 Ah
Įtampa: 12 V
Paleidimo srovė: 0 A
Ilgis: 330 mm
Plotis: 171 mm
Aukštis: 220 mm
Svoris: 32.0 kg
Paskirtis: Laivams, Energijos šaltiniai

Prekės informacija

Victron Energy“ gilaus ciklo AGM akumuliatorius 110Ah 12V - su daugiau nei 1500 ciklų (DoD30%).

VRLA technologija
VRLA yra „Vožtuvų reguliuojamos švino rūgšties“ santrumpa, reiškianti, kad akumuliatoriaus elementai yra valdomi vožtuvo, o dujos, susidarančios dėl per didelio įkrovimo ar ląstelės gedimo, gali patekti per apsauginį vožtuvą. VRLA akumuliatoriai turi puikią apsaugą nuo nuotėkio ir gali būti naudojami bet kurioje padėtyje. Jie visiškai nereikalauja priežiūros.

Uždarytos (VRLA) AGM baterijos
AGM reiškia absorbcinio stiklo kilimėlį. Tokio tipo akumuliatoriams elektrolitas absorbuojamas kapiliarų būdu iš vilnos, pagamintos iš smulkių stiklo pluoštų. Savo knygoje „Visada galia“ mes atkreipėme dėmesį, kad AGM akumuliatoriai yra tinkamiausi trumpalaikiams didelės galios poreikiams (variklio užvedimui).

Mažas savaiminis išsikrovimas
„Victron VRLA“ baterijas galima naudoti ilgą laiką be tarpinio įkrovimo, nes naudojamos švino-kalcio grotelės ir labai grynos medžiagos. Savaiminio išlydžio norma yra mažesnė nei 2% per mėnesį 20 ° C temperatūroje. Tai padvigubėja kiekvieną kartą, kai temperatūra pakyla 10 ° C. Laikomos vėsioje vietoje, „Victron VRLA“ baterijas galima laikyti iki vienerių metų be tarpinio įkrovimo.

Akumuliatoriaus išsikrovimas
Nominali „Victron“ akumuliatorių talpa reiškia 20 valandų iškrovos laiką, ty 0,1 C iškrovos srovę. Mažesnė iškrovos srovė padidina efektyviąją galią, ir atvirkščiai, ji sumažėja esant didesnei iškrovos srovei (žr. Lentelę duomenų lape). AGM serija iš Victron pasižymi puikiu elgesiu esant didelėms iškrovos srovėms.