Akumuliatorius DC US 125

Prekės kodas: DC US125
Gamintojas: U.S. BATTERY DEEP CYCLE
Talpa: 242 Ah
Įtampa: 6 V
Paleidimo srovė: 0 A
Ilgis: 260 mm
Plotis: 181 mm
Aukštis: 286 mm
Svoris: 0.0 kg
Paskirtis: Traukos, Energijos šaltiniai

Prekės informacija

Alternatyvus akumuliatoriai:
TROJAN:T-125
EXIDE: GC-5
U.S. Battery gilaus iškrovimo akumuliatoriai įvairios paskirties mechanizmams - elektrinėms grindų valymo mašinoms, statybinėms kėlimo platformoms, elektriniams valčių varikliams, kemperiams, atsinaujinančios energijos šaltiniams.

U.S. Battery akumuliatoriai pasižymi naujoviškomis vožtuvų konstrukcijomis, įskaitant „Sense Smart Valve ™“. Visi „BWT“ vožtuvai yra „Battery Watering Technologies“


U.S. Battery Company yra vienas novatoriškiausių traukos akumuliatorių gamintojų pasaulyje ir specializuotis traukos akumuliatorių gamyboje.

Šiuo metu U.S. Battery Company yra žinoma kaip viena didžiausių traukos akumuliatorių gamintojas, aprūpinantis akumuliatoriais golfo aikštynų mašinas, taip pat gaminantis traukos akumuliatorius įvairios paskirties mechanizmams - elektrinėms grindų valymo mašinoms, statybinėms kėlimo platformoms, elektriniems golfo aikštynų mašinoms, elektriniams valčių varikliams, kemeriams, komerciniam transportui ir t.t.

U.S. Battery akumuliatoriai atsinaujinantiems energijos šaltiniams (saulės energijos sistemoms, vėjo jėgainėms, apšvietimo sistemoms ir pan.) tai patikimumas ir ilgaamžiškumas už gerą kainą!!!