Akumai.lt ekspertų akumuliatorių centras Klaipėdoje

Akumai.lt akumuliatorių centras veikia Klaipėdoje. Prekių ir paslaugų asortimentas itin platus – kasdien padedame klientams išspręsti problemas ir rasti tinkamiausią prekę! Centre teikiamos paslaugos bei parduodami įvairūs prietaisai ir akumuliatoriai, tad viską rasti galite adresu: Minijos g. 54, Klaipėda.


Klaipėdos akumuliatorių centras


Akumuliatorių profesionalų parduotuvė Klaipėdoje

Parduotuvė ir sandėlis darbuojasi jūsų paslaugoms Klaipėdoje. Atvykite ir įsigykite pageidaujamą prekę gyvai! Viskas, ką rasite internetu, yra ir fizinėje parduotuvėje. Atvykus į centrą, jums padės Akumai.lt ekspertas – galėsite daug greičiau išsirinkti tinkamiausią prekę su darbuotojo pagalba. Mūsų akumuliatorių centras Klaipėdoje yra atviras visiems – kviečiame apsilankyti!


Laukiame Jūsų atvykstant į Akumai.lt centrą Klaipėdoje


Akumai.lt akumuliatorių centrą Klaipėdoje

Minijos g. 54

Klaipėda LT-91208, Lietuva

info@akumai.lt

+370 675 48480

Akumai.lt serviso darbo laikas

I - V 09:00 - 18:00

VI 10:00 - 15:00

VII - nedirbame

PERPETUUM MOBILE, UAB

Įmonės kodas: 141176298

PVM mok. kodas: LT1411762917

Apie UAB „Perpetuum mobile“

„Perpetuum mobile“ yra specializuota akumuliatorių tiekimo ir priežiūros įmonė. Veiklą pradėjome 1995 metais. Mūsų pagrindinis tikslas yra rasti idealiausiai tinkančią prekę kiekvienam klientui, teikti specifinių prietaisų ir akumuliatorių priežiūros paslaugas už prieinamą kainą. Mūsų komandą sudaro tik ilgametę patirtį turintys ekspertai, kurie gali išsamiai jus konsultuoti. Garantuojame, kad į jūsų poreikius visada bus atsižvelgta.

Negana to, bendradarbiaujame su gerą vardą rinkoje pelniusiais gamintojais, dėl kurių kokybės net ir mes patys esame užtikrinti. Pirmasis mūsų akumuliatorių centras įkurtas Klaipėdoje, tačiau visas paslaugas teikiame ir Vilniuje.

Tik laiko patikrinti akumuliatoriai automobiliams ir motociklams | Klaipėda

Mūsų lentynas pasiekia tik kokybiškos prekės – importuojame tai, kas patikrinta laiko. Keliame aukštus standartus ir sau, ir gamintojams. To pasekmė – laimingas klientas, kuris sugrįš dar ne kartą. Mūsų akumuliatoriai turi 6-36 mėnesių garantiją, todėl galite neabejodami rinktis iš mūsų prekių asortimento – atvykite į centrą šiuo adresu: Minijos g. 54, Klaipėda

TOP automobilių akumuliatoriai | Klaipėda

TOP motociklų akumuliatoriai | Klaipėda

Geriausi mūsų akumuliatorių parduotuvės pasiūlymai Klaipėdoje

Domina pigesni akumuliatoriai Vilniuje? Mes visada turime pasiūlymų su akcija, todėl galite rasti tokią pat kokybišką prekę pigiau!

Profesionalus akumuliatorių pardavimas | Klaipėda

Esame patikimi ir profesionalūs prekybininkai. Mums rūpi, kad klientai pasitikėtų mūsų komanda ir sugrįžtų ateityje. Tą darome sėkmingai jau nuo 1995 metų – per visą šį laikotarpį plėtėmės, tobulėjome ir ieškojome, ką dar geriau pasiūlyti kiekvienam klientui. To rezultatas – užmegzti ryšiai su patenkintais, vis dar sugrįžtančiais verslo ir privačiais klientais. Mūsų akumuliatorių centras ir toliau veiks tokiu būdu – nes mūsų tikslas yra patenkintas klientas.


Akumuliatorių centras Klaipeda


Kur geriausia pirkti akumuliatorių Klaipėdoje?

Akumai.lt centras veikia uostamiestyje, mus galima rasti adresu: Minijos g. 54, Klaipėda. Tikime, kad esame vieni geriausių pardavėjų rinkoje, nes siūlome platų prekių ir paslaugų asortimentą už gerą kainą. Taip pat dažnai skelbiame akcijas, kurių metu galima įsigyti tokį pat kokybišką akumuliatorių už dar mažesnę kainą.

Dėl to mūsų klientai mano, kad geriausia akumuliatorių pirkti Akumai.lt parduotuvėje!

Kur Akumai.lt parduoda akumuliatorius Klaipėdoje?

Akumuliatoriai, kuriais prekiaujame internete, parduodami gyvai parduotuvėse (Klaipėda ir Vilnius). Centruose sandėliuojame daugumą savo prekių, todėl galite internetu išsirinkti prekę ir atvykti ją apžiūrėti gyvai.

Jeigu vienoje iš parduotuvių prekės nebeliks, mes jūsų vardu atliksime užsakymą ir atsiųsime prekę iš kito centro. Yra galimybė rezervuoti prekę jums tuo atveju, jeigu nei vienos, nei kitos parduotuvės inventoriuje jos nebus.

Taip pat mūsų prekes galite rasti partnerių parduotuvėse:

Akumai.lt akumuliatorių servisas | Klaipėda

Teikiame aptarnavimo paslaugas jūsų akumuliatoriams ir prietaisams. Akumai.lt akumuliatorių centras Klaipėdoje ne tik prekiauja akumuliatoriais, bet ir teikia jiems aptarnavimo, remonto, restauravimo ir priežiūros paslaugas. Galite atvykti su kitur pirktu akumuliatoriumi ir mes įvertinsime, ar pavyks jį suremontuoti.


Akumuliatorių servisas Klaipedoje


Profesionali akumuliatorių patikra, keitimas ir krovimas | Klaipėda

Jeigu atsidūrėte nepatogioje situacijoje dėl išsikrovusio akumuliatoriaus, mes galime jį įkrauti. Taip pat pakonsultuosime tolimesnio naudojimo niuansais, atliksime baterijos testavimą. Esant reikalui, galime akumuliatorių pakeisti pačioje parduotuvėje. Galite pasitikėti mūsų ekspertų įžvalgomis – Akumai.lt visas paslaugas teikia tik profesionaliai.

Patikimas akumuliatorių meistras, jų remontas | Klaipėda

Tiek Klaipėdos, tiek Vilniaus parduotuvėse dirba sertifikuoti, profesionalūs akumuliatorių meistrai. Siūlome akumuliatorių testavimo, įkrovimo, priežiūros ir remonto paslaugas. Negana to, atliekame automobilio elektros įrangos priežiūros, taisymo darbus.

Į baterijų sudėtį įeinančios medžiagos yra pavojingos, su jomis būtina elgtis atsakingai. Dėl to parduotuvėse dirba kvalifikuoti meistrai, puikiai išmanantys akumuliatorius. Patirtis ir srities išmanymas – tai ne privalumai, o būtinybės baterijų srityje. Todėl rekomenduojame rinktis Akumai.lt meistrus, kurie nepriekaištingai atliks visas paslaugas. Akumuliatorių centras Klaipėdoje laukia jūsų!

Akumuliatorių aptarnavimo kainos

Akumai.lt komanda dirba skaidriai, todėl visų pagrindinių paslaugų kainos yra apskaičiuotos tiksliai, be jokių papildomų, gluminančių ir neaptartų priemokų. Tais atvejais, kada sutarta atlikti tam tikrus priežiūros ir remonto darbus, kurių kainos nėra nurodytos, viską apskaičiuojame ir kainą pateikiame klientui darbų dar nepradėjus.

Laukiame Jūsų atvykstant į Akumai.lt servisą Klaipėdoje


Akumai.lt akumuliatorių centras Klaipėdoje

Minijos g. 54

Klaipėda LT-91208, Lietuva

info@akumai.lt

+370 675 48480

Akumai.lt serviso darbo laikas

I - V 09:00 - 18:00

VI 10:00 - 15:00

VII - nedirbame

PERPETUUM MOBILE, UAB

Įmonės kodas: 141176298

PVM mok. kodas: LT1411762917