BTX20HL HD SLA MAX 12V 21.1 Ah akumuliatorius

Prekės kodas: BS300883
Gamintojas: BS-BATTERY
Talpa: 21.1 Ah
Įtampa: 12 V
Paleidimo srovė: 310 A
Ilgis: 176 mm
Plotis: 87 mm
Aukštis: 153 mm
Svoris: 6.7 kg
Paskirtis: Motociklams
Garantija: 6 mėn

Prekės informacija

    BS-BATTERY yra viena iš didžiausių ir novatoriškiausių akumuliatorių tiekėjų motociklų gamintojams (OEM), prekybos įmonėms, servisams. Tiekiamos produkcijos spektras labai platus, tai akumuliatoriai motociklams, keturračiams ,vandens, sniego  motociklams, savaeigei technikai, žoliapjovėms.

       BS baterijos gaminamos pagal pažangiausius  gamybos procesus, sertifikuotus pagal ISO 9001, ISO 14001 ISO/TS16949 standartus.

       

 SLA Max  tipo akumuliatoriai  yra sukurti taip, kad užtikrintų maksimalų našumą motociklams su galingais varikliais, su daugybę elektronikos įrangos (GPS, signalizacija, garso įranga).  Šio tipo akumuliatoriai yra visiškai uždari (AGM, VRLA) , sandarūs, neaptarnaujami. AGM technologija yra derinama su nauja sudėtinga konstrukcija, kuri sukuria didesnės galios, ilgesnio tarnavimo laiko ir didžiausio patikimumo būklę. SLA Max tipo akumuliatoriai turi specialiai “Harley – Davidson” motociklams sukurtą liniją, kuri pasižymi padidintomis startinėmis srovėmis ir padidintu atsparumu vibracijai.