Apie Akumai.lt kompaniją

Battery Group, UAB – specializuota akumuliatorių baterijų tiekimo ir jų priežiūros įmonė - įsteigta 1995 metais.

  • Mes akumuliatorių rinkoje dirbame daugiau nei 23 metus
  • Mūsų išskirtinė profesionalų komanda ir sukaupta darbo patirtis suteikia klientui galimybę rinktis prekę pagal gamintoją, kokybę ar kainą. Taikoma lanksti nuolaidų sistema, priimtina kiekvienam klientui.
  • Mūsų klientų patogumui įmonė organizuoja operatyvų prekių pristatymą visoje Lietuvoje.
  • Mes konsultuojame akumuliatorių naudojimo klausimais, testuojame ir įkrauname akumuliatorius, testuojame automobilių elektros įrangą, taip pat atliekame remonto darbus.
  • Mes importoujame ir atstovaujame šiuos prekės ženklus – “ZAP”, “TAB”, “Topla”, “Energizer”, “Dynavolt”, “BS-Battery”, “Landport”, “Dynac”. Tai akumuliatoriai visiems lengviesiems ir krovininiams automobiliams, žemės ūkio ir statybinei technikai, autobusams, motociklams, kempingo nameliams, laivams, valčių elektros varikliams, neįgaliųjų vežimėliams, signalizacijos ir avarinio apšvietimo sistemoms. 

Įmonės biuras ir pagrindinis sandėlis yra Minijos g. 54, Klaipėdoje. Akumuliatorių specializuota parduotuvė ir sandėlis taip pat yra ir Savanorių pr. 174S, Vilniuje. Dirbame su daug specializuotų akumuliatorių ir autodetalių parduotuvių, todėl mūsų importuojamus produktus galite rasti visoje Lietuvoje.