Akumuliatorius DC US 305

Prekės kodas: DC US305
Gamintojas: U.S. BATTERY DEEP CYCLE
Talpa: 310 Ah
Įtampa: 6 V
Paleidimo srovė: 0 A
Ilgis: 302 mm
Plotis: 181 mm
Aukštis: 371 mm
Svoris: 0.0 kg
Paskirtis: Traukos, Energijos šaltiniai

Prekės informacija

Alternatyvūs akumuliatoriai:
TROJAN: J305P
EXIDE: N/A
U.S. Battery gilaus iškrovimo akumuliatoriai įvairios paskirties mechanizmams - elektrinėms grindų valymo mašinoms, statybinėms kėlimo platformoms, elektriniams valčių varikliams, kemperiams, atsinaujinančios energijos šaltiniams.

U.S. Battery akumuliatoriai pasižymi naujoviškomis vožtuvų konstrukcijomis, įskaitant „Sense Smart Valve ™“. Visi „BWT“ vožtuvai yra „Battery Watering Technologies“


U.S. Battery Company yra vienas novatoriškiausių traukos akumuliatorių gamintojų pasaulyje ir specializuotis traukos akumuliatorių gamyboje.

Šiuo metu U.S. Battery Company yra žinoma kaip viena didžiausių traukos akumuliatorių gamintojas, aprūpinantis akumuliatoriais golfo aikštynų mašinas, taip pat gaminantis traukos akumuliatorius įvairios paskirties mechanizmams - elektrinėms grindų valymo mašinoms, statybinėms kėlimo platformoms, elektrinėms golfo aikštynų mašinoms, elektriniams valčių varikliams, kemperiams, komerciniam transportui ir t.t.

U.S. Battery akumuliatoriai atsinaujinantiems energijos šaltiniams (saulės energijos sistemoms, vėjo jėgainėms, apšvietimo sistemoms ir pan.) tai patikimumas ir ilgaamžiškumas už gerą kainą!!!