Naujienos

Nemokamas akumuliatorių pristatymas Lietuvoje

Nemokamas akumuliatorių pristatymas Lietuvoje

Pavasarį į gatves išrieda vis daugiau transporto priemonių. Visoms joms reikia akumuliatoriaus. 
Nuo kovo 1 d. visiems, perkantiems TAB, ZAP, ENERIZER ir kitų gamintojų akumuliatorius internetu, jį nurodytu adresu visoje Lietuvoje (išskyrus Neringos savivaldybę) - pristatysime nemokamai.

NUOLAIDOS ENERGIZER AKUMULIATORIAMS

NUOLAIDOS ENERGIZER AKUMULIATORIAMS

Pavasario proga - turime gerų naujienų galingų automobilių savininkams! ENERGIZER 63 Ah, 77 Ah ir 100 Ah akumuliatoriai - už išskirtinę kainą.
SU ŠVENTĖMIS: dovanos nuo akumai.lt!

SU ŠVENTĖMIS: dovanos nuo akumai.lt!

Šventinis laikotarpis įsuka visus į savo ratą!

www.akumai.lt komanda taip pat su džiaugsmu laukia didžiųjų metų švenčių ir visiems perkantiems internetu - turi paruošę dovanų!

Užsisakius išsirinktą akumuliatorių pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį nurodytu adresu - jus pasieks ne tik reikalingiausia  dalis jūsų automobiliui, bet ir maloni bei kvapni staigmena.

Pasirinkus - akumuliatoriaus atsiėmimą mūsų parduotuvėje Klaipėdoje - Minijos g. 54, - nustebinsime jus reikalinga bei praktiška dovana ateinantiems 2017 m.


Gražių ir malonių švenčių!
Būkite saugūs kelyje!
Gera naujiena mažų automobilių savininkams

Gera naujiena mažų automobilių savininkams

Lietuvoje populiariausių mažų kubatūrų automoblių Honda Jazz ir Kia Picanto vairuotojams nuo šiol siūlome įsigyti jų automobiliams pritaikytą mažo korpuso, tačiau ypatingai didelės jėgos TAB 45 Ah akumuliatorių.
Nemokamas akumuliatoriaus įdėjimas jūsų mieste
Galimybė parduoti savo seną akumuliatorių